İtalya

İtalya Nakliyat

Sırbistan Nakliye Firmaları

  İtalya Nakliyat çalışmalarında Ticari ilişkilerin çoğalması nedeniyle İtalya’ya çalışan nakliye firmaları içerisinde yoğun çalışma temposuna sahip firmamız tüm işlemlerini yüksek kalite standartlarıyla uygulamaktadır. İtalya Nakliye ile ilgili Ticaret ilişkilerimizde önemli bir yere sahip olan ülkelerden biri de Avrupa’nın en gözde ülkelerinden olan İtalya’dır.  Büyük de bir Liman Ülkesi konumunda olan Ülke, diğer Avrupa Ülkelerinin de Ticaretine epeyce bir katkı sağlamaktadır.

  Türkiye lojistik sektörünün önemli parçalarından olan İtalya Lojistik, iki ülke arasındaki ithalat ve ihracat işlemlerinin yürütülmesi bakımından büyük öneme sahiptir. Sadece iki ülke arasında değil, İtalya’nın başka ülkelerle olan ticari ilişkilerinde de Türkiye transit yolu oldukça önemlidir. Çalışmalarımızı günden güne yoğunlaştırmakta ve geleceğe yönelik atılımları da yakinen takip etmekteyiz.

  Bu anlamda İtalya Irak nakliye alanındaki hizmetlere katkısı bulunan firmamız, tüm süreçte aktif rol almaktadır. İtalya Türkiye nakliye alanında daha büyük başarılara imza atan firmamız tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir.

  İtalya Nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

6. İtalya Kargo

1. İtalya Nakliye Fiyatları

  Türkiye ve İtalya arasında faaliyet gösteren nakliye firmamızın sunduğu fiyatları belirlemede birçok etken bir arada değerlendiriliyor:

  • Taşınacak ürünün cinsi
  • Taşınacak ürünün miktarı
  • Kullanılan nakliye türü
  • Gidilecek mesafe
  • Kullanılan nakliye yolu

  Tüm bu etkenler fiyatların belirlenmesinde oldukça önemli role sahiptir. Bu nedenle de karayolu ile taşımada İtalya tır fiyatları belirlenirken yukarıdaki tüm etkenler göz önünde bulundurularak müşteriye bilgi verilmektedir.

  Ayrıca denizyolu taşımacılığında da İtalya navlun fiyatları belirlenirken tüm durumlar bir arada değerlendirilerek müşteriye olabildiğince uygun fiyatlar teklif edilmektedir. Bu nedenle de İtalya taşıma alanında firmamız sık sık tercih ediliyor.

  Daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

İtalya Nakliyat

2. İtalya Parsiyel Nakliye

  Parça yüklerin taşınması konusunda müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, Türkiye’den İtalya’ya ihracat parsiyel hizmeti alanında tüm beklentileri karşılamaktadır.

  Aynı özen İtalya ithalat parsiyel taşıma alanında da gösterilmekte, böylece iki ülke arasında karşılıklı ithalat ve ihracat ilişkilerinde parsiyel taşıma süreci oldukça titiz bir şekilde yürütülmektedir.

  Araçları tam doldurmadığı için parsiyel taşımada aynı araç birkaç müşteriye hizmet etmektedir. Bu da masrafları daha da azaltmakta hem müşteri açısından hem de firma açısından gereksiz harcamaların önüne geçmektedir. Bu nedenle de İtalya parsiyel nakliye fiyatları ekonomik olma özelliğine sahiptir.

  Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

3. İtalya Nakliye Firmaları

  İtalya Türkiye arası nakliye firmaları içerisinde yüksek standartlı tam donanımlı araçları ve deneyimli personeliyle hizmet veren firmamız, tüm taşıma sürecini kusursuz bir şekilde yönetmektedir. Bu nedenle bize müracaat eden tüm müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

  Daimi müşterilerimizde belirli bir artışın olması da İtalya transport alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Firmamız hem kara hem de deniz yoluyla taşımacılık yaptığı için kara yolu ile taşınan yükler belirlenen adreslere teslim edilmekte, deniz yoluyla taşınan mallar ise İtalya limanları arasında uygun limana bırakılmaktadır.

  Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

4. İtalya Frigo Nakliye

  İki ülke arasında birçok çeşitte ürün firmamız aracılığıyla taşınmaktadır. Bunlar arasında temel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik ve özel muhafaza koşullarına ihtiyacı olan ürünlerin taşınmasında amacına uygun şekilde donatılmış araçlarımız hizmet vermekteler.

  İtalya karayolu nakliye hizmetinde yaş meyve-sebze, dondurulmuş ürünler ve belli ısı aralığında muhafaza edilmesi gereken ilaçlar özel soğutucuların bulunduğu araçlarla taşınmaktadır. Bu nedenle İtalya’nın ithal ettiği ürünler arasında bozulmaya müsait olanları yüksek güvenlikle teslim edilmektedir.

5. İtalya Ağır Nakliye

  Ağır yüklerin ekonomik bir şekilde taşınmasında İtalya denizyolu nakliye oldukça önemli bir paya sahiptir. Ayrıca ağır yüklerin karayolu ile taşınması zamanı yüksek kapasiteli tırlar ve lowbedler tercih edilmektedir.

  Sunduğumuz geniş kapsamlı hizmetlerimiz İtalya nakliyecileri arasında bir adım önde olmamıza neden olmuştur.

  İtalya nakliye şirketleri içerisinde öncü niteliğe sahip olan firmamız her daim örnek çalışmalar sergilemektedir. Bu nedenle de büyük küçük hafif ağır her türlü yükünüzü güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz.

İtalya Nakliyecileri

6. İtalya Kargo

  Ülkemizin çeşitli şehirlerinden İtalya Nakliye Yapan Firmalar en yoğun bölge olan İstanbul’da aralıksız hizmetlerine devam etmektedir. İtalyan firmaları İstanbul taşıma noktaları aracılığıyla birçok ürününü Türkiye’ye ulaştırmayı başarmıştır.

  İstanbul’dan sonra İtalya İzmir nakliye hizmetleri de firmamız tarafından yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Antalya, Adana, Mersin gibi Gaziantep’ten de yapılan kargo taşımaları Gaziantep İtalya lojistik sektöründe çok büyük alanı kapsamaktadır.

  Ayrıca Roma, Milano, Napoli, Floransa, Venedik gibi İtalya şehirleri de ülkelerimiz arasındaki ticari ilişkilerde önemli paya sahipler. Hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde aynı özenle çalışmakta, hizmetlerimizin kapsama alanını daima genişletmekteyiz. Bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

  Siz değerli müşterilerimizde İtalya Nakliyat hizmetimizden ve avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

Soru - Cevap

İtalya'nın En Yoğun Kullanılan Limanı Hangisi dir ?

İtalya da en aktif kullanılan Liman TRİESTE Limanıdır.

İtalya Nakliyat ile ilgili Roro Gemi Güzergahı nasıldır ?

İtalya Nakliyat Hizmeti ile ilgili Roro Gemi Yol Güzergahı, Mersin Ve İstanbul Limanlarından hareket ile Trieste Limanına varış ve akabinde karayolu ile teslimat şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.