Kıbrıs

Kıbrıs Nakliyat

İtalya Lojistik

  Kıbrıs Nakliyat hakkında tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen firmalardan birisi oluyoruz. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı Kıbrıs’a nakliye yapan firmalar arayışlarının değişmez adresiyiz. bu işe başladığımız uzun yıllar önceki azim ve kararlılık ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu yoldaki işbirliğimizi sürdürdüğümüz siz değerli müşterilerimizin de desteği ile hedeflerimizde günden güne büyümektedir.

  Kıbrıs Nakliye Firmaları listesinde Sürekli gelişen ve zenginleşen sektörümüzde kendimizi devamlı yeniliyor, hep daha fazlası, hep daha iyisi için azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kıbrıs Türkiye’nin hemen güneyinde, Akdeniz sınırları içinde yer alan bir adadır.

  Adada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi olmak üzere iki devlet vardır. Kıbrıs konteyner taşımacılığı alanında firmamız bütün bir adaya nakliye çözümleri üretmekte, Türkiye’nin herhangi bir yerinden teslim aldığı ürünü Kıbrıs’taki son alıcısına kadar ulaştırmaktadır.

  Kıbrıs Taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

1. Kıbrıs Nakliye Fiyatları

  Türkiye Kıbrıs nakliye fiyatları birtakım etkenlere göre değişmektedir. Firmamız her alanda olduğu gibi Kıbrıs’a eşya nakliye fiyatları konusunda da en iyi çözümler sağlamakta, bütçe dostu fiyatlarla müşterilerinin taleplerini yerine getirmektedir.

  Kıbrıs tır fiyatları hesaplanırken yükün alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe, yükün türü, nakliye türü gibi etkenler etkili olmaktadır. Navlun hesabı yapılmakta ve navlun hesabında yükün türü, yükün eni, boyu, yüksekliği ve adedi hesaplamaya dahil edilmektedir.

  Uygun fiyatlı Kıbrıs tır firmaları arasında yer aldığımız gibi kaliteden ve hızda ödün vermiyor, yüklerinizi vadedilen sürede alıcılarına ulaştırıyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, net fiyat tekliflerinizi öğrenebilirsiniz.

  Daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

KKTC Nakliye Firması

  Kıbrıs lojistik firmaları alanında bizler müşterilerimizi daima ayrıcalıklı kılıyoruz. Kıbrıs nakliye şirketleri seçerken bizi tercih etmenizi gerektirecek başlıca ayrıcalıklarımızı şöyle sıralayabiliriz:

  • Uzman kadro: Kıbrıs bir ada olduğu için Kıbrıs lojistik uygulamalarında birden çok nakliye türü kullanılmaktadır. Güney Kıbrıs nakliye dahil hem karayolu hem de denizyolu birlikte kullanılacağından bu alanda uzman bir ekibe ihtiyaç vardır. Firmamız her kademede profesyonel kişilerle hizmet vermektedir.
  • Deneyim: Her ne kadar yakın bir mesafe gibi görünse de Kıbrıs’a yük taşımak oldukça fazla detaya sahiptir. Kıbrıs nakliyecileri arasında deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve geniş araç filomuzla öne çıkıyor, daima en iyi hizmeti sağlıyoruz.
  • Güvenilirlik: Türkiye’den Kıbrıs’a hangi kargo gidiyor yada Kıbrıs’a hangi nakliye firmaları çalışıyor sorusuna birden çok cevap bulabilirsiniz. Fakat yüklerinizi emanet edeceğiniz firmanın en az sizler kadar hassas olması, kurumsal olması ve işlerinizi daha ileriye taşımanıza yardımcı olması gerekir. Bizler Kıbrıs kişisel kargo taşımacılığı dahil bütün uygulamalarımızda gereken hassasiyeti gösteriyoruz.
  • Hız: Firma olarak her zaman en uygun Kıbrıs yol güzergahları üzerinde çalışıyor, böylece en kısa sürede teslimatlarımızı yapıyoruz.
  • Geniş hizmet yelpazesi: Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla farklı nakliye türlerinde yardımcı olabiliyor, her türlü yükün taşımacılığını yapabiliyoruz.

  Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

  Kıbrıs frigo parsiyel nakliye uygulamalarımızla yükünüzün özellikleri ve türü fark etmeksizin tamamını taşıyabiliyoruz. En çok talep edilen nakliye türümüz parsiyel nakliyedir. Türkiye ile Kıbrıs arasında parça yüklerinizin tamamını parsiyel nakliye kapsamında taşıyabiliyoruz.

  Mersin Kıbrıs nakliye güzergahı dahil en uygun yerlerdeki depolarımızda parça yüklerinizi topluyor, haftanın belirli günlerinde depolarımızda çıkış yaparak Kıbrıs’ın tamamına yüklerinizi ulaştırıyoruz.
Aynı güzergaha gidecek yükleri tek araçta taşıyarak hem hızlı taşımacılık yapıyor hem de nakliye masraflarınızı azaltıyoruz.

  Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

4. Kıbrıs Frigo Nakliye

  Kıbrıs Nakliyat talepler için gerçekleştireceğimiz taşımalarda daima en uygun rotaları kullanıyoruz. Buna göre Türkiye’den daha çok Mersin, Antalya, İzmir gibi limanlardan Kıbrıs’a geçilmektedir. Antalya Kıbrıs nakliye gibi uygulamalarımızda frigo nakliye kapsamında sabit sıcaklıkta taşınması gereken yüklerinizi özel soğutmalı araçlarımızla taşıyor, hiçbir bozulma, erime, hasar alma olmadan alıcılarına teslim ediyoruz.

5. Kıbrıs Ağır Nakliye

  İzmir Kıbrıs Nakliye ihtiyaçları dahil tamamını karşıladığımız alanda her türlü ağır yükü de özel araçlarımız ve sadece bu alanda eğitimli personellerimizle taşıyoruz.

  Standart dışı yüklerinizi başta Lefkoşa, Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt olmak üzere bütün Kıbrıs şehirleri üzerindeki alıcılarına teslim edebiliyoruz.

  Yat, tekne, inşaat makinaları, rüzgar türbinleri ve diğer bütün standart dışı yükleri güvenle taşıyoruz.

KKTC Nakliye Fiyatları

6. Kıbrıs Kargo

  Taşucu Kıbrıs feribot seferleri dahil Kıbrıs’a en hızlı ve en güvenli nasıl geçilecekse o yolları kullanıyoruz. Yükünüzü teslim aldığımız yerden alıcı adresine doğru en kısa güzergahlardan ilerliyoruz. Güçlü altyapımızla kargolarınızı Kıbrıs’taki alıcılarına başarıyla ulaştırıyoruz.

  Siz değerli müşterilerimizde Kıbrıs Nakliyat ve Lojistik hizmetimizden ve avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun Navlun teklif talepleriniz için tarafımıza mail gönderebilirsiniz.

Soru - Cevap

Kıbrıs'a Feribot nereden Kalkıyor ?

Türkiye'den Kıbrıs'a Feribot Mersin Taşucu Limanından kalkmaktadır.

Mersin Kıbrıs Arası Kaç Saat ?

Mersin Kıbrıs Arası Feribot ile max 1 saattir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.